HOME


versione italiana english version

Kdo jsme

  • Naše první zkušenosti v České republice spadají do roku 1992, naším prvním projektem byla rekonstrukce renesančního domu z roku 1527. Objekt, situovaný ve čtvrti přilehlé k Pražskému hradu, jsme zrekonstruovali s maximálním ohledem na jeho původní vzhled. Návštěvníci Pražského hradu jsou ještě dnes ohromeni freskami na fasádě objektu. Naše luxusní rezidence je místem, kde mohou turisté a diplomaté obdivovat historickou nádheru bytů.
  • Od roku 1998 jsme naši pozornost soustředili na nové objekty. Tím jsme dali investorům nové možnosti, jak zlepšit, zrychlit, komercializovat a tedy maximalizovat jejich investice.
  • V roce 2002 jsme rozšířili naši činnost v sektoru vlastnictví pozemků. Chtěli jsme tak vyhovět trendu posledních let, kdy hodně lidí opouští město a vyhledává klidná místa, kde se mohou těšit z přírody a žít nerušeně se svou rodinou.
  • V roce 2008 jsme naše služby fakticky doplnili – ačkoli jsme s tím začali již v předchozích letech – o stavební činnost s kompletními předělávkami kanceláří, obchodů a restaurací, ve spolupráci s mezinárodními značkami.
  • V místě našeho působení v Praze 1 nabízíme našim klientům výhodu lehce dosažitelného místa, kde jim můžeme poradit a pomoci při jejich investování, s podporou spolupracujících expertů.

Náš tým

Guido Resca

Je v České republice od roku 1998, díky svým předchozím zkušenostem z italského trhu s Mc Donald´s a Blockbuster video rozvinul řetězec pizzerií "Mondo Pizza". Tento řetězec následně pohltila americká nadnárodní společnost SBARRO. V současné době je jednatelem různých českých a italských společností, činných v sektoru nemovitostí a retails.

Emiliano Cerasoli

V Praze je od roku 1997. Spolupracoval jako obchodní poradce se značkami jako: Benetton, Nico, Stefanel, Max Mara, Marella, Marina Rinaldi, Coccinelle, Liu Jo. V současné době spolupracuje s již historickou značkou Rifle.

Enrico Appollonio

V České republice je od roku 1994, získal zkušenosti z těchto činností: koordinace průmyslové výstavby společně s ISO certifikovanými společnostmi, správa obchodního centra Carrefour – Nový Smíchov v Praze, Property and facility management. V současné době se zabývá engineeringem a stavební činností pro Agip a Autogrill.